69 - قرآن معجزه پیامبر اعظم ( ص )

*** در یک آتش سوزی همه چیز سوخت جز قرآن ***

1834533_quran_l.jpg

به نقل از پایگاه خبری تقریب ( سرویس اجتماعی ) : در آتش سوزی یک اتوبوس در مسیر بین آنکارا و استانبول، همه قسمتهای اتوبوس سوخت و فقط قرآنی که در وسایل یکی از مسافران بود، سالم ماند.

به گزارش پایگاه خبری تقریب، یک اتوبوس که در منطقه ماداغ در مسیر بین آنکارا و استانبول در حال حرکت بود، ناگهان طعمه حریق شد و مسافران آن موفق به فرار شدند؛ اما تمام اجزای این اتوبوس به جز قرآنی که در وسایل یکی از مسافران بود، در آتش سوخت.

به گفته کارشناسان، آتش سوزی در موتور اتوبوس اتفاق افتاد، اما خوشبختانه مسافران پیش از زبانه کشیدن آتش، وسایل خود را در اتوبوس گذاشته و فرار کردند.

به نوشته روزنامه الرایه، اتفاق عجیبی که در این آتش سوزی رخ داد، این بود که آتش همه چیز را نابود کرد، اما قرآنی که پیش از آتش سوزی در دست یکی از مسافران بود و او از ترس آن را گذاشته و فرار کرده بود، سالم ماند.

تاریخ خبر: 30/7/86 از تودی لینک

/ 2 نظر / 41 بازدید
مهران فره راز

با سلام. من مهران فره راز هستم . ۲۴ سال سن دارم و در بلوار ابوذر خيابان پيروزی تهران زندگی می کنم . من يک وبلاگ دارم که تازه درستش کردم ... وبلاگ من تشکیل شده از اخبار و اتفاقات روز دنیاکه خودم بهشون علاقه دارم ... بهتون پيشنهاد مي کنم که نوشته های منو بخونید چون جالبه... و خوشحال ميشم اگر نظری داشتيد برم بنویسید ... از دوستانی هم که به این وبلاگ سر می زنن میخوام که به وبلاگ من هم تشریف بیارن و نوشته های منو بخونن و نظرشونو در مورد نوشته های من به من بگن. با تشکر... مهران فره راز. وبلاگ من :

با همین چرندیات باعث میشوید که این حکومت جنایت کار بتواند به حکومت خود ادامه دهد و از جهل و تعصبات شما بهره برداری کند، جوانان حق جو را زندانی کند، مزاحم نوامیس مردم شود و هر صدای به حقی که نقدش کند خفه کند. میدانم که این نظر زا حذف خواهی کرد چون مثل همین حکومت فکر میکنی، اما شده برای لحظه ای به جهل و سوء استفاده ای که دارند از تو و این اعتقاداتت میکنند فکر کن. با استفاده از دین انسانها را کشته اند، بنام دین تجاوز ها کرده اند، دوست من، اندکی بیاندیش و واقعیتها را ببین و اجازه نده، بخاطر دختر و پسرت که آینده بهتری ذاشته باشند.